KONST / Litografier / Färglitografi 16164093
*
nr 1616 4093
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Hus. Signerad, numrerad 292/450, daterad -78. Färglitografi, bildmått: 45x55 cm, yttermått inklusive ram: 60x68 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 april 2024
kl 18:06:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/4 08:01:37
1
150 kr
29/4 14:29:50
2
150 kr
29/4 14:29:50
1
150 kr (Budbetjänt)
29/4 14:30:03
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik hus litografi litografier litografiskt blad mona huss walin svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:46
-
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:26
-
3116 Färglitografi
Einar Jolin (1890-1976), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:23
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:29
-
3182 Färglitografi
Karl Momen (f. 1935), Sverige. Signerad, numrerad ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:01
-
9271 Färglitografi
Peter Dahl (1934-2019), Sverige. "Modelltecknaren"..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:10
*
Mona Huss Walin
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Läs om budbetjänten
nr 1616 4093
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Hus. Signerad, numrerad 292/450, daterad -78. Färglitografi, bildmått: 45x55 cm, yttermått inklusive ram: 60x68 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 april 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
23/4 08:01:37 | 1 | 150 kr |
29/4 14:29:50 | 2 | 150 kr |
29/4 14:29:50 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
29/4 14:30:03 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik hus litografi litografier litografiskt blad mona huss walin svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:46 -
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:26 -
3116 Färglitografi
Einar Jolin (1890-1976), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:23
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:29 -
3182 Färglitografi
Karl Momen (f. 1935), Sverige. Signerad, numrerad ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:01 -
9271 Färglitografi
Peter Dahl (1934-2019), Sverige. "Modelltecknaren"..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:10